Bize ile Bağlan

Genel

Bir gecede fenomen oldu! Nur ilham adeta Dijital Güzin Abla…

Son aylarda, hanım ve adam üzerine yapmış olduğu nokta atışı tespitleri TikTok platformunda cesurca kendine özgü bir dille dile getiren Nur Esin …


Son aylarda, hanım ve adam üzerine yapmış olduğu nokta atışı tespitleri TikTok platformunda cesurca kendine özgü bir dille dile getiren Nur Esin, bir gecede iyi mi fenomene dönüştüğünü bolca kahkahalı geçen bir sohbetle ABDpost.com editörü Özlem Özgüt Yörekli’ye anlattı.

Özlem ÖZGÜT YÖREKLİ / Amerika (İGFA) – İstanbul’da yaşayan ve aslolan işi gümüş ithalatı olan 32 yaşındaki Nur Esin, 2,5 ayda 200 bin takipçiye ulaşmış olduğu TikTok’ta ve ardından açmış olduğu Instagram’da fenomene dönüştü.

Nur ilham kendine özgü bir dille kimi vakit sert, kimi vakit esprili, kimi vakit de çekinmeden argo kullanarak daha ilkin asla denenmemiş bir tür oluşturdu toplumsal medyada.

Sadece hanım ve adam ilişkilerini ele almış olduğu içerikler üreten Esin’in TikTok’a giriş hikayesi ise oldukça ilginç…

Müthiş bir deney kabiliyetine haiz olan Esin, ancak 15 saniyede bahsetmek istediğini paylaşmış olduğu anda videolarının yüzde 90’ı viral oluyor.

Hiçbir vakit fenomenliğe özenmediğini anlatım eden Esin, oldukça iyi konuşmuş olduğu ve hep güldürülmüş olduğundan arkadaş etrafında devamlı dijital mecrada yer alması önerisiyle karşılaştığını kaydetti.

Sözünü asla esirgemeyen Esin’in, takip edenleri de son rütbe entelektüel, meslek sahibi, kaliteli bir kitle çoğunluğu oluşturuyor.

DİJİTAL GÜZİN ABLA

Her bir paylaşımının dibine yüzlerce yorum alan Esin’i yapmış olduğu tespitlerden dolayı ilişki uzmanı addedip özelden mesaj atan bir dolu takibi de var.

Adeta günümüzün dijital Güzin Ablası o. Gelen mesajları görseniz ciddi ciddi eşiyle, kayınvalidesiyle yaşamış olduğu problemler için yardım isteyen insanoğlu var.

Kendisi kadar sıklıkla üstünde oturarak çekmiş olduğu videolardaki sandığı da ünlü Esin’in.

Devamını görüntüle
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.