Bize ile Bağlan

Genel

Bursa’da iş ve bürokrasi dünyasını buluşturan düğün

Altın ve Alpaslan ailelerinin güzide evlatları, Mert Altın ve Kübra Alpaslan’ın düğününe iş, bürokrasi ve toplum yaşamının önde gelen adları …


Altın ve Alpaslan ailelerinin güzide evlatları, Mert Altın ve Kübra Alpaslan’ın düğününe iş, bürokrasi ve toplum yaşamının önde gelen adları katılım gösterdi.

BURSA (İGFA) – Bursa’nın genç siyasetçilerinden AK Parti İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Mert Altın, Alpaslan ailesinin kıymetlisi Kübra Alpaslan ile dünya evine girdi. Mert Altın ve Kübra Alpaslan’ın düğününde Bursa iş, bürokrasi ve toplum yaşamının önde gelen adları buluştular.

Mert Altın ve Kübra Alpaslan’ın nikahını Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz kıydı. Çiftin nikah şahitleri içinde AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serpil Şahin, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, CHP Büyükşehir Belediye Başkan talibi Mustafa Bozbey, Önceki devre mebus Zafer Hıdıroğlu, Bursa MUŞSİAD Başkanı Ayhan Durgun, Yıldırım Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Murat Özkarayurt, AK Parti Bursa İl Başkan Yardımcısı Orhan Aygün, Kırgız Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosu Bilal Tutuş ile oldukça sayıda davetli düğüne katılım gösterdi.

AK Parti Bursa Milletvekilleri ve MKYK Üyeleri, Ankara Kızılcıhamam’da istişare programında olmalarından ötürü telgraf gönderirken, Altın ve Alpaslan ailelerini ek olarak kutlama ettiler.

Devamını görüntüle
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.