Bize ile Bağlan

Genel

Kayseri Büyükşehir’den gezim personeli kursu

Büyükşehir Belediyesi Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), büyük bir gezim potansiyeline haiz olan Kayseri’de sektörün kalifiye eleman …


Büyükşehir Belediyesi Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), büyük bir gezim potansiyeline haiz olan Kayseri’de sektörün kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla “150 Yılda 150 Proje” kapsamında “Turizm Personeli Yetiştirme Kursları” düzenliyor. gezim Personeli Yetiştirme Kursları 4 Temmuz Pazartesi günü başlayacak.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir bünyesinde faaliyetlerini yürüten KAYMEK, ömür boyu öğrenme anlayışıyla her yaştan vatandaşın akademik, kişisel, sosyal, sanatsal ve mesleki gelişimlerine katkı sunmayı sürdürüyor. Bu kapsamda KAYMEK, 2022 yılı Yaz Döneminde Yaygın Eğitim Kurumları müfredatı çerçevesinde, 46 değişik branşta, 8 değişik tesiste yetişkinlere yönelik kurslar düzenleyecek.

Bu kursların arasında büyük bir gezim potansiyeline haiz olan Kayseri’de sektörün kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla “150 Yılda 150 Proje” kapsamında “Turizm Personeli Yetiştirme Kursları” olacak.

KAYMEK’in hem istihdama hem de şehir ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla açmış olduğu ‘Santralist, Ön Büro Elemanı, Rezervasyon Elemanı, yolculuk İşletmeciliği Geliştirme ve ahenk Eğitimi, Özel gezim Rehberliği’ kursları şehrin gezim sektörüne vasıflı personel yetiştirecek.

4 Temmuz Pazartesi günü KAYMEK Akademi Tesisi’nde açılacak olan gezim Personeli Yetiştirme Kursları’nın kayıtları başladı.

Ücretsiz olarak hizmet veren KAYMEK kurslarına kayıt için vatandaşların www.kaymekonline.com adresini ziyaret etmesi kafi olacak.

Devamını görüntüle
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.