Bize ile Bağlan

Genel

Kayseri Büyükşehir’in ‘yaza merhaba’ festivaline büyük ilgi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç liderliğinde kültür sanat etkinliklerine hususi önem veren Büyükşehir Belediyesi …


Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç liderliğinde kültür sanat etkinliklerine hususi önem veren Büyükşehir Belediyesi, mucizevi bir festival ile ‘yaza merhaba’ dedi. Başkan Büyükkılıç, Yaza Merhaba Gençlik Festivali’nde sahne alan ve Kayserililere unutulmaz bir gece yaşatan meşhur sanatçı Tuğçe Kandemir’e çiçek takdim etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç önderliğindeki Büyükşehir Belediyesi, medeniyetlerin beşiği olan Kayseri’de kültür sanat etkinlikleri kapsamında ‘Yaza Merhaba Gençlik Festivali’ düzenliyor. Festivale Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Genel katip Hüseyin Beyhan, Genel katip Yardımcısı Serdar Öztürk ve Kayserililer katıldı.

Talas Paraşüt İndirme Alanı’nda gerçekleşen festivalde öncelikle Semih Tercan sahne aldı. Sanatçı Tercan, “Dr. Memduh Büyükkılıç’a bu güzel organizasyonu hazırlayıp, sizlerle bizleri buluşturduğu için teşekkür ediyoruz” dedi. Sevilen şarkıları seslendiren Tercan’a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, çiçek takdim ederek, “Teşekkürler Talas, Teşekkürler Kayseri” dedi.

“Yaza Merhaba” coşkusu, Talas semalarından bütün Kayseri’ye yayılırken, Başkan Büyükkılıç, konser alanına inerek, vatandaşları selamladı. Büyükkılıç, gençlerin yoğun alaka ve sevgi gösterisi ile karşılaştı.

“BU NASIL KALABALIK BÖYLE, İNANILMAZSINIZ”

Daha sonrasında sahneye meşhur sanatçı Tuğçe Kandemir çıkarak, ilk parçasını seslendirip, karşılaşmış olduğu coşkulu kalabalık ile oldukça heyecanlandığını belirterek, “Bu iyi mi kalabalık böyle, inanılmazsınız, harika, oldukça heyecanlandım. Hepinize kurban olurum, cansınız” diye konuştu.

“SİZLERİ SEVİYORUZ”

Sahneye Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ile Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın davet edilirken, Başkan Büyükkılıç, sanatçı Kandemir’e çiçek takdim etti. Kayserililere seslenen Büyükkılıç, “Helal olsun size, her şeyin en iyisine layıksınız. Sizleri seviyoruz, sizlere hizmet etmek, sizlerin duygularına tercüman olmak bizim için saadet kaynağıdır. Sizlere iyi eğlenceler diliyoruz. Kayseri genç dostu, üniversite şehri olarak kendine yakışanı yapacaktır. Sağ olun, var olun Allah’a emanet olun” dedi.

Devamını görüntüle
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.