Bize ile Bağlan

Genel

Motosiklet tutkunları Erdek’te buluşacak

Erdek’te 17,18 ve 19 Haziran tarihlerinde düzenlenecek “1. Erdek Motofest” için geri sayım başladı. UMUT OSMAN SUNCİ – BANDIRMA YAŞAM BALIKESİR …


Erdek’te 17,18 ve 19 Haziran tarihlerinde düzenlenecek “1. Erdek Motofest” için geri sayım başladı.

UMUT OSMAN SUNCİ – BANDIRMA YAŞAM

BALIKESİR (İGFA) – Bu yıl ilki düzenlenecek olan “Erdek Motofest” 17-18-19 Haziran tarihleri arasında Çuğra mevkiinde hazırlanan büyük festival alanında motosiklet tutkunlarını bir araya getirecek. 3 günlük festivale, Bandırma, Gönen ve Balıkesir genelindeki bütün motosiklet gruplarının yanı sıra Bursa, Çanakkale, İzmir, İstanbul ve öteki illerden de oldukça sayıda öbek ve derneklerin katılacağı öğrenildi.

Başkanlığını Nihat Üner’in yapmış olduğu Erdek Motosiklet Grubu Derneği ve sponsor şirketler tarafınca organize edilen festivalin hazırlıkları bütün hızıyla devam ediyor. Hazırlanan festival programına göre sırasıyla; 17 Haziran Cuma günü 13.00-17.00 saatleri içinde Kapıdağ Korteji, 20.00’de festival alanına geçiş, saat 23:00’te festival alanında umut Ertekin konseri ile ilk gün tamamlanacak.

18 Haziran cumartesi günü; tekne turu ile başlamış olacak etkinlikler, saat 17.00-18.00 içinde Festival Korteji ile devam edecek. Ardından saat 18:00’de festival alanında kurulacak sahnede konuşmalar ve plaket takdimleri yapılacak.

Saat 20:00- 21.30 içinde Seferiler grubunun konseri, saat 21.45-23.15 içinde melodictory Grubu’nun konseri ve saat 23:30’da ise gene festival alanında öbek Narkoz’un konseri düzenlenecek. Festivalin son günü festival alanında asla bir etkenlik yapılmayacak ve ancak ev sahipliğini üstüne alan Erdek Motosiklet Grubu Derneği idare ve üyeleri tarafınca konaklayan konuk motosikletçi gruplar uğurlanacak.

Erdek Motosiklet Grubu Derneği Başkanı Nihat Üner, mevzu ile alakalı yapmış olduğu açıklamada şu laflara yer verdi, “Kulübümüz 18 Eylül 2020 tarihinde kuruldu. 02.06.2022 tarihinde ise resmen dernekleşerek Erdek Motosiklet Grubu Derneği ismini almıştır. Şu anda üye sayımız 20nin üstünde olmakla birlikte bize gün geçtikçe katılma talebinde bulunan iki teker sevdalıları var. İleride onlarla birlikte kulübümüz giderek büyüyecektir.

17-18-19 Haziran 2022 tarihinde Erdek Çuğra mevkii sahil restorant&kamping de büyük bir katılımla birlikte 2 gece 3 gün sürecek çadır ve isteğe göre otel konaklamalı festival düzenliyoruz. Festival kapsamında cuma günü Kapıdağ turu akşamda DJ, dans gösterisi ve canlı müzik performansı olacak.

Cumartesi günü de tekne turu, festival alanında muhtelif yarışmalar, festival korteji ve akşamında ise birbirinden güzel 3 tane müzik grubu bize canlı müzik ziyafeti verecekler. bütün katılımcılarla birlikte dolu dolu yedi gün sonu festivali gerçekleştireceğiz. bütün iki teker sevdalılarını festivalimize bekliyoruz” dedi.

Devamını görüntüle
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.