Bize ile Bağlan

Genel

Mustafa Sarıgül Afyonkarahisar’da moral buldu

Türkiye değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül bir dizi ziyaretlerde bulunmak suretiyle geldiği Afyonkarahisar’da gün boyu …


Türkiye değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül bir dizi ziyaretlerde bulunmak suretiyle geldiği Afyonkarahisar’da gün boyu sürdürdüğü temaslarda birtakım dernek ve basın birliklerini de ziyaret etti.

İsteniş Hakan TÜPLEK / AFYONKARAHİSAR (İGFA) – Kısa bir süre ilkin kurulan Afyon Basın Birliği’ni de ziyaret eden TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi. Basın Birliğinin kısa bir süre ilkin 11 parti liderini bir davette buluşturduklarını öğrenen Sarıgül, organizasyonu düzenleyen Afyon Basın donanması mensuplarına ve katılımcı parti başkanlarına teşekkür etti.

Banka borçlarını ödeyemeyen esnaf ve çalışanların akdi ürem ve temerrüt faizi ile oldukça ağır bedeller ödediğini anlatım eden Sarıgül, bilhassa pandemide esnafların almış oldukları kredileri ödeyemedikleri, bugün ise bankalara, kredi kurumlarına misliye borçlandıklarını söyledi. Sarıgül, “Bu yüksek faizler nedeniyle milyonlarca vatandaşımız mağdur. Bu mevzunun çözümünü hemen gündemimize alıyoruz” dedi.

Afyonkarahisar ziyaretlerinde vatandaşlardan da yoğun alaka gören Mustafa Sarıgül, toplantı ve ziyaretler öncesi ve sonra vatandaşlarla da söyleşi etti.

Devamını görüntüle
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.