Bize ile Bağlan

Haber

Rolls-Royce’un CorporateCare Enhanced hizmeti büyük istek görüyor

Rolls-Royce, CorporateCare® Enhanced hizmet programını başlatmış olduğu 2019 yılından bu yana 1.000’inci sözleşmenin imzalandığını açıkladı. Bu …

Rolls-Royce, CorporateCare® Enhanced hizmet programını başlatmış olduğu 2019 yılından bu yana 1.000’inci sözleşmenin imzalandığını açıkladı. Bu gelişmiş hizmet, bütün yeni CorporateCare müşterilerilerine bir standart olarak sunuluyor, mevcut sözleşmelerde ise bu programa müsait olarak iyileştirme yapılabiliyor.

CorporateCare Enhanced, sıkıntı yok etme hizmeti ve mobil tamir kadrosunun yolculuk harcamaları dâhil olmak suretiyle AE 3007 ve Tay motorları için birçok değişik ek hizmet kalemlerini kapsıyor. Pearl® 15, Pearl 700, BR710 ve BR725 motorları için ise bütün motorkaportası (nacelle), motor sistemleri ve itki yönlendirme sistemi (thrust reverser) dair hizmetler de dahil olmak suretiyle motorun tümüne ilişkin bakımlar paketin arasında yer alıyor. ek olarak bütün motor ve motor kaportası parçalarındaki erozyon ve korozyonu da kapsıyor.

Rolls-Royce İş Havacılığı Satış ve marketing Başkan Yardımcısı Megha Bhatia, mevzuyla alakalı yapmış olduğu açıklamada “Yeni CorporateCare Enhanced hizmetimiz başladığı yıldan bu yana dünyanın her yerindeki müşterilerden büyük istek görüyor. Hizmetimiz, motor ve motor kaportası da dâhil olmak suretiyle motorun tamamına yönelik eşsizbir kapsama ve hususi İş Havacılığı Hizmet Ağımıza öncelikli erişim sunuyor. Müşterilerimiz, ‘Bu programı sunuyorsak kapsamını da geniş tutmalıyız’ diye özetlemek gerekirse özetlediğimiz CorporateCare Enhanced hizmet anlayışımızı seviyor” dedi.

İş jeti motorları tedarikinde lider

Rolls-Royce, şu an kullanımda olan 3.600’ü aşkın iş uçağına güç sağlayarak iş jeti motorları alanının önde gelen tedarikçileri konumunda bulunuyor. Bugün 2.400’den fazla tayyare CorporateCare programının kapsamına giriyor. enerjisini Rolls-Royce’tan alan ve yeni teslim edilen uçakların 70’i bu programa kayıtlı.

CorporateCare Enhanced, mevcudiyet kıymetini ve likiditeyi artırarak, bakım maliyeti riskini azaltıyor. Bu sayede dünyanın herhangi bir yerindeki planlanmamış olayların öngörülemeyen maliyetlerine karşı koruma sağlarken, müşterilere önemli finansal ve operasyonel faydalar da sunuyor. Artan tayyare operasyon müsaitliği, hafifletilmiş idare yükü, tam risk transferi, Rolls-Royce hizmetleri altyapısına direkt öncelikli erişim ve uzaktan yardımcı gibi hizmetler ise müşterilere sunulan öteki avantajlar içinde yer alıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Devamını görüntüle
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.