Bize ile Bağlan

Haber

Sağlık-Sen Bursa’da sandığı üyelerin ayağına götürecek

Sağlık-Sen Bursa Şubesi, yapılacak olağan genel kurulun delege seçimleri için her üyenin ayağına sandık götüreceğini açıkladı. BURSA (İGFA …


Sağlık-Sen Bursa Şubesi, yapılacak olağan genel kurulun delege seçimleri için her üyenin ayağına sandık götüreceğini açıkladı.

BURSA (İGFA) – Sağlık-Sen Bursa Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu Delege Seçim Takvimi belli oldu.

Sağlık Sen Bursa Şubesi Başkanı Memur Sen Bursa İl Temsilcisi Gökhan Yünkül yapmış olduğu açıklamasında, “Her şart ve koşulda sıhhat kahramanlarımızın haklarını korumak ve iyileştirmek adına mücadelemiz devam ederken, delege seçimlerinde her üyemizin seçme ve seçilme hakkını daha faal kullanabilmesi için her üyemiz bulunmuş olduğu kurumda oylarını kullanabilecek.” dedi.

Sendika içerisinde yer edinen demokrasi teriminin uygulanabilirliğinin delege seçimleri sayeinde olası bulunduğunu kaydeden Yünkül, 23 Mayıs’ta başlamış olacak ve 22 Haziran’da son bulacak delege seçimleri öncesinde yapmış olduğu açıklamada, seçimlerin önemine vurgu yaptı.

Üyelerin merkeze gelmesine gereksinim duymadan bulundukları kurumda oylarını kullanabileceğini belirten Yünkül, “Bursa’nın 17 ilçesinde, 19 değişik noktada delege seçimleri gerçekleşecek. İlk sandık 23 Mayıs Pazartesi günü sıhhat Müdürlüğü’ne kurulacak. Oy verme işlemi saat 09.00’da başlayacak. Delege seçimleri 22 Haziran Çarşamba günü Şehir Hastanesi’nde yapılacak seçim ile son bulacak” dedi.

Devamını görüntüle
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.