Bize ile Bağlan

Gündem

Ümit Özdağ’ın gündeminde tekrar Bakan asil vardı

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “15 Temmuz’da yarım bıraktıklarımızı tamamlayacağız” laflarına …


Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “15 Temmuz’da yarım bıraktıklarımızı tamamlayacağız” laflarına göndermede bulunarak, “Neyi yarım bıraktınız? Elinde şayet bir kabahat var ise niye hala adım atarak harekete geçmiyorsun” diye sordu.

ANKARA (İGFA) – Zafer Partisi Genel Lideri Prof. Dr. Ümit Özdağ, yapmış olduğu basın toplantısında değerli açıklamalarda bulundu.

Zafer Partisi Genel Lideri Prof. Dr. Ümit Özdağ, Türkiye’nin en büyük sorunu mülteci sorunu bulunduğunun altını çizerken, 7 milyon 730 bin kayıtlı yabancı yaşadığını ve kayıt dışı olanlarla birlikte sayılar 10 milyonu geçtiğini söyledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun basın toplantısında açıklamış olduğu “15 Temmuz’da yarım bıraktıklarımızı tamamlayacağız” söylemlerinede göndermede bulunan Özdağ, “Buradan soruyoruz 15 Temmuz‘da neyi yarım bıraktınız? Devletin tüm imkânları Süleyman Soylu’nun elinde şayet bir kabahat var ise bu suça hazırlık yapan ögelere karşı niye hala adım atarak harekete geçmiyorsunuz. Yoksa ekonomiyi kurtaramadık. Kurtarma ihtimalimiz de yok onun için bir seçim mühendisliği yaparak Haziran-Kasım 2015 içinde olduğu üzere kamuoyunu manipüleye yönelik bir sürece mi hazırlanıyorsunuz? Süleyman asil Türkiye’nin ulusal güvenliği için tehdit haline gelmiştir. Süleyman asil pimi çekilmiş bir el bombası üzeredir. yaptığı açıklamalar Türkiye’nin güvenliğini sağlamaya yönelik değil bilakis Türkiye’de politik istikrarı tahrip edici açıklamalardır.” diye konuştu.

Devamını görüntüle
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.