Bize ile Bağlan

Haber

Yeni Nesil Finansal Teknolojiler Işığında Dünya Nereye Gidiyor

Hisar Okulları’nın 25. Yılı onuruna düzenlemiş olduğu Hisar Konuşmaları konuşma dizisi “Yeni Nesil Finansal Teknolojiler: Blok Zincir” başlığı …

Hisar Okulları’nın 25. Yılı onuruna düzenlemiş olduğu Hisar Konuşmaları konuşma dizisi “Yeni Nesil Finansal Teknolojiler: Blok Zincir” başlığı altında 13 Haziran Pazartesi 19:30’da çevrimiçi gerçekleşecek

Hisar Okulları İnovasyon Merkezi önderliğinde gençlerin ve toplumun gelecekle alakalı malumat birikimine katkıda bulunmak amacıyla kaynaklanan bilim, teknoloji ve inovasyon mevzularındaki aktüel gelişmeler hakkında birbirinden kıymetli uzmanların ağırlandığı “Hisar Konuşmaları” konferans dizisinin bu akademik yıla ait son konuşma “Yeni Nesil Finansal Teknolojiler: Blok Zincir” başlığı altında gerçekleşecek. Öğrenciler, mezunlar ve ailelerin yanı sıra, “Açık Kaynak” yaklaşımıyla bütün eğitimcilere ve topluma aleni olacak konferansın konuğu BtcTurk CEO’su Özgür Güneri olacak.

13 Haziran 2022 Pazartesi günü saat 19:30’da gerçekleşecek konferansta Özgür Güneri; yeni dünya düzenindeki finansal teknolojiler, blockchain teknolojisi, NFT, metaverse gibi yeni uygulamalar ve bu uygulamalar çatısı altında dünyanın nereye doğru ilerlediği hakkında dört gözle beklenen mevzuları değişik açılardan ele alarak katılımcılarla aydınlatıcı bilgiler paylaşacak. Konferans, Hisar Okulları YouTube kanalından canlı olarak da yayınlanacak.

13 Haziran’daki Hisar Konuşmaları konuşma Dizisinin Son Konuğu BtcTurk CEO’su Özgür Güneri

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Özgür Güneri ardından London Business School MBA derecesine haiz oldu. Kariyerine 1991 senesinde üniversite öğrencisiyken, Global Menkul Değerler inceleme Bölümü’nde başladı; Romanya ve Mısır ülke analisti olarak vazife yapmış oldu ve firmanın Mısır/Kahire ile New York ofislerinin kuruluşunda rol aldı.

2000 senesinde QNB Finansbank Grubu’na geçen Güneri; Finans Portföy Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdürlüğü ve yönetim heyeti Üyeliği yaptı. Özgür Güneri aynı zamanda Türkiye’de ve Avrupa’da gelişmekte olan Borsa Yatırım Fonu’nun kuruluşunu elde eden kadroya liderlik yaptı.

Özgür Güneri, averaj 5 sene QNB Finansinvest’te yönetim heyeti Üyesi ve CEO olarak vazife aldı. 2018 senesinde BtcTurk’ün çoğunluk hissesini satın alan Güneri, Şubat 2018’den günümüze BtcTurk CEO’su olarak vazife almaktadır. Özgür Güneri aynı zamanda kriptopara odaklı teknoloji geliştirme firması BTCTrader şirketinin CEO’sudur.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Devamını görüntüle
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.